Hakkımızda

 

2014 yılında kurulan Aromeks, %100 bitki özlerinden üretilen parfümler ve sektördeki en verimli koku difüzörleri ile "Kurumsal Kokulandırma" çözümleri sunar. Üstün teknoloji ve yüksek marka kalitesini, teknik servis ve üretici partnerleri ile birleştirerek müşterilere sunan Aromeks, sadece "Kurumsal Kokulandırma" alanında uzmanlaşmıştır. Aromeks, doldurulabilir parfüm haznesine sahip koku makineleriyle müşterilere özgürce koku seçme imkanı sunar.

 

  • Neden bizi tercih etmelisiniz?

Sektördeki birçok koku makinesi sadece kendi kokularının çalıştırmak üzere satılmakta, bu da müşteriyi üretici firmaya mahkum etmektedir. Aromeks koku makinelerinde ise doldurulabilir parfüm haznesi bulunmaktadır. Bu sayede müşteri istediği parfümü kullanabilir.

 

  • Misyonumuz

Aromeks, yetkin teknik servisi ve üretici partnerleri ile müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir hizmet sağlamaktadır. İşi sadece “Kurumsal Kokulandırma” alanlarında çözüm üretmek olan Aromeks, tüm imkan ve kabiliyetlerini müşterilerini memnun etmek üzere kullanmaktadır.

 

  • Vizyonumuz

Aromeks’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yerel saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle sektörde adından söz ettirmektedir. Ulusal çapta bir oyuncu olma vizyonuyla ülke ekonomisine faydalı olacağı iş birliklerini devam ettirecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR